Kategorie
Najaktywniejsi użytkownicy
Użytkownik Opisy
hugo 63
mi$ka 34
Ro.Ko. 33
Fantazja 31
JaToJa 24
U nas możesz dodać swój opis w mgnieniu oka, bez konieczności logowania!

Dodaj opis

Aktualności

 • Chcesz wiedzieć gdzie obecnie jest Twoja paczka z Allegro? Sprawdź na GG!

  Twórcy komunikatora Gadu-Gadu nie przestają wprowadzać coraz to nowszych udogodnień dla swoich użytkowników. Tym razem wspólnie z Allegro wprowadzili nową funkcję - szybkie sprawdzenie, w którym miejscu znajduje się obecnie paczka z Allegro, na którą oczekujemy. Dotyczy to usług kurierskich DHL, RUCH SA, UPS, InPost oraz GLS.

  Czytaj dalej...
   
 • 500 tys. zł. kary dla organizatora loterii SMS-owej

  Na pewno znacie to na własnej skórze - obietnica wygranej pod warunkiem wysłania tylko jednego SMS-a. Wielu ludzi, zwłaszcza starszych, straciło w takich loteriach po kilka tysięcy złotych, ponieważ byli oni nieświadomi kosztów wysyłania takich SMS-ów. Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów nałożył niedawno karę na jedną z firm zajmujących się takimi loteriami, i to karę niebagatelną - niecałe 500 tys. zł.

  Czytaj dalej...
   
 • Uwaga - wyciek danych z Allegro!

  Masz konto w Allegro? Bezpieczeństwo Twoich danych jest zagrożone! Sprawdź, czy należysz do grupy osób, których dane mogły być upublicznione, i dowiedz się, co powinieneś/powinnaś zrobić.

  Czytaj dalej...
   
 • Uważaj komu wysyłasz zdjęcia na Gadu - Gadu

  Jak poinformował zespół prasowy lubuskiej policji, 21-letni mieszkaniec Słubic rozpowszechniał poprzez pocztę elektroniczną zdjęcia nagiej 18-letniej dziewczyny poznanej za pośrednictwem komunikatora Gadu - Gadu.

  Czytaj dalej...
   
 • Gadu-Gadu wprowadza własną walutę - GADULEC

  Gadulec to nowy środek płatniczy Gadu - Gadu. Nowa waluta już pojawiła się na kontach zarejestrowanych użytkowników GG w elektronicznych potrmonetkach. Na stronie www.gg.pl, a także w komunikatorze można sprawdzić stan portmonetki, na który składa się zarówno liczba Gadulców, jak i normalnych polskich złotych.

  Czytaj dalej...